Aradığınız soruların cevabı aşağıda yoksa bize ulaşmaktan çekinmeyin. İsterseniz telefonla isterseniz de buradan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz!

Eskişehir'in tüm bölgelerine çiçek siparişi gönderebilir miyim?

Çiçek siparişinizi oluştururken size bölge bilgisi sorulmakta ve ek ücretler tarafınıza gösterilmektedir. Eğer göndermek istediğiniz bölge listede yer almıyorsa bize ulaşarak çiçeğinizin ulaştırılıp ulaştırılamayacağını veya ek ücret bilgisini öğrenebilirsiniz.

Çiçek siparişimi verdikten sonra çiçek değişimi ya da iptal yapabiliyor muyum?

Çiçek siparişleri kişiye özel tasarlanan ürünler olduğundan çiçek siparişiniz hazırlanmaya başladıktan sonra değişim ya da iptal işlemi yapılamamaktadır. Ancak sipariş yeni oluşturulduysa ve ürün hazırlanmaya başlanmadıysa çiçek siparişiniz üzerinde iptal ya da iade işlemleri yapabilirsiniz.

Çiçek siparişinde alıcı yerinde bulunamazsa ne yapılıyor?

Çiçek dağıtımını yapan servis elemanı sistemde belirtilen adrese gider, eğer alıcı belirtilen adreste yoksa sırasıyla alıcı ve gönderici telefonla aranarak uygun bir yere bırakılma seçenekleri incelenir. Alıcı ve göndericiye telefon ile de ulaşılamaması durumunda hazırlanan çiçek mağazaya geri getirilir ve sizden teslim alınması istenir.